Sandals un Beaches
Viss iekļauts cenā
Kāzas un medusmēnesis
Restorāni
Niršana
Golfs
Red Lane Spa
Royal Plantation
Villas

Vairāk par "Viss iekļauts cenā"
   
   
 

Ja vēlaties pavadīt romantisku atvaļinājumu divvientulībā vai kopā ar ģimeni kādā no eksotiskām salām ar tirkīzkrāsas jūru un pasakaini skaistām sniegbaltām pludmalēm, kur visu cauru gadu gaisa temperatūra ir no +27°C līdz +35°C, bet ūdenī no +25°C līdz +27°C, tad Karību kūrorti Sandals&Beaches ir domāti tieši Jums!

Deviņpadsmit Sandals&Beaches kūrorti atrodas septiņās Karību salās - Jamaikā, Senlūsijā, Antigvā, Bahamās, Grenādā, Barbadosā, Tērksā un Kaikosā. Kūrortos nav vienkārši sistēma "viss iekļauts cenā", bet gan Luxury included. Tas nozīmē augsts apkalpošanas servisa līmenis, komfortabli viesnīcu numuri ar karaliska izmēra king-size gūltām, romantiskie Suite numuri ar privāto baseinu, izklaides pasākumi, kāzas un medusmēneši, visas ēdienreizes dažādos gourmet līdz pat 15 tēmu restorānos vienā kūrortā: itāļu, franču, Karību, japāņu, meksikāņu, Thai, jūras velšu u.c. Dzērieni, tajā skaitā premium brand, viesnīcās ir neierobežotā daudzumā. Viesiem tiek piedāvāti sauszemes un ūdens sporta veidi: niršana ar akvalangu, snorklings, burāšana, sērfings, ūdensslēpošana, golfs, teniss u.c. Tiek nodrošināts transports no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ. Un tas viss ir jau iekļauts ceļojuma cenā!

Sandals kūrorti ir piemēroti pāriem (no 18 gadu vecuma), bet Beaches – ģimenēm ar bērniem, un arī tiem, kas atbraukuši vieni vai draugu kompānijā..

Jau vairāk kā 18 gadus Sandals&Beaches kūrortu viesnīcas ir atzītas par labākajām Karību reģionā un pasaulē pēc sistēmas viss iekļauts cenā. Sandals Royal Bahamian Spa ir apbalvota kā labākā viesnīca Bahamu salās, bet Sandals Emerald Bay - kā labākā luksusa  klases all inclusive un golfa viesnīca Bahamās. Sandals Grande Antigua ir piešķirts apbalvojums „Visromantiskākā viesnīca pasaulē”. Gandrīz visi Sandals&Beaches kūrorti ir saņēmuši apbalvojumu 5 Star Dimond Awards, Green Globe Awards, Gourmet Awards u.c.

Sandals&Beaches viesnīcas iedalās Classic Collection, kas atbilst 4 zvaigžņu viesnīcu līmenim, un Signature Collection, kas atbilst Delux vai 5 zvaigžņu viesnīcu līmenim. Signature Collection viesnīcās ir pieejams tikai Sandals&Beaches viesnīcu tīklā pārstāvētais SPA komplekss Red Lane® Spa, ar moderno ādas kopjošo zīmolu Dermalogica.

Izvēloties augstākās kategorijas Concierge numuru, Jums būs iespēja baudīt īpaši ekskluzīvu atpūtu privāta sulaiņa aprūpē - Professional English Butler.

Sandals Royal Plantation, kas atzīta par vienu no labākajām viesnīcām Jamaikā, pieder pie The Leading Small Hotels of The World, piedāvā visus numurus ar privāta sulaiņa servisu.

 

Esat iemīlējies, vai domājat par kāzām? „Love Is All You Need!” jeb „Mīlestība ir viss, kas jums vajadzīgs!” – tāds ir Sandals&Beaches moto un filozofija. Sandals&Beaches piedāvā kāzu ceremoniju organizēšanu un medusmēnešu atpūtu.

Ja jaunais pāris uzturās Sandals vai Beaches kūrorta vismaz sešas naktis jebkurā viesnīcas kategorijas numurā, kāzu ceremonija Beautiful Beginnings ir bez maksas !

Papildus tam jaunais pāris var saņemt dāvanā $500 Credit individuālā kāzu dizaina veidošanai Your Wedding, Your Style - bāgātīga krāsu palete un dauzveidīgi kāzu aksesuāri. Vēl vairāk - Sandals kāzu klientiem dāvina medusmēneša Bonusu  $ 500  vērtībā - romantiskais kruīzs, video, individuālā pludmales nojume, PADI kursi vai viesnīcas numura paaugstinājums.  Īpaši greznām kāzām Jūs varat izvēlēties kādu no WeddingMoons® ekskluzīvajām tēmām Flutter of Romance, Vision in White, Seaside Serenade, Chic and Natural un Island Paradise.

Bet ja Jūs vēlaties nosvinēt kāzu jubilejas, gadadienas vai teikt “jā” vārdu vēlreiz, šim īpašajam gadījumam Sandals piedāvā kāzu ceremoniju ReTie the Knot Laulības ceremonijās var piedalīties arī tuvinieki, draugi un bērni, kas apmetušies viesnīcās Sandals vai Beaches.

Beaches kūrorti piedāvā ideālu atpūtu ģimenēm ar bērniem: bērnu klubi Kids Camp, bērnu dārzi ar kvalificētām auklēm, bērnu restorāni, XBOX spēļu centri, Scratch DJ Academy, ūdens atrakciju parki, golfs un niršanas skola bērniem, talantu šovi un karnevāli ar Sesame Street® izklaides varoņiem.

Stay at One, Play at Seven ! Uzturoties vienā no Sandals Jamaikas viesnīcām, Jūs varat apmeklēt un izklaidēties septiņos Sandals viesnīcu kompleksos.

Stay at One, Play at Three! Uzturies vienā no tām un izklaidējies visās trijās! Tāda iespēja ir arī Sandals Sentlūsijas un Beaches Jamaikas viesnīcu kompleksos.

Return guest, viesis, kurš atgriežas - tā ir Sandals&Beaches iecienīta prakse.

Par visu pārējo mēs parūpēsimies!